Nákup našich knih
Knihkupectví
Spolupracujeme s knihkupci přímo (jejich seznam ZDE) nebo skrze distribuci Kosmas. Jestli naše knihy u knihkupce nenajdete, nebojte se mu to říci, rád je u nás objedná.

E-shop
Jakoukoliv knihu si můžete objednat v našem e-shopu se slevou. Poštovné je mírné a komu nevyhovuje Česká pošta, může využít PPL, Uloženku nebo si pro knihu zajít osobně do nakladatelství (Hellichova 7, 118 00-Malá Strana) a nasát vůni knih, které zde máme uskladněny.

Kolemjdoucí
Máte cestu přes Malou Stranu? Zastavte se u nás v nakladatelství (Hellichova 7, 118 00-Praha 1). Na všechny knihy se podíváte a zakoupíte s 10% slevou.

Objednávka ze Slovenska / zbytku světa
Na Slovensku máme svého distributora Inform v Žilině. Zkuste to přes ně, ušetříte za poštovné. Zbytek světa řešíme individuálně po uhrazení platby předem na náš účet. Napište na arsci@arsci.cz.

Dodací lhůta
Pokud je to možné, expedujeme zboží ihned po přijetí objednávky, proto své zboží obdržíte do 1-3 dnů. 

Vrácení zboží 
Na základě zákona č. 367/2000 Sb. máte právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. V takovém případě máte nárok na vracení zaplacené částky za zboží (nikoli za poštovné). Pokud chcete toto své právo uplatnit, doručte zboží osobně nebo poštou na adresu nakladatelství. V případě bezhotovostní platby přiložte prosím i Vaše bankovní spojení, na které Vám má být zaslána zaplacená částka. Pokud bude zjištěno, že kniha byla již použita, bude Vám na Vaše náklady zaslána zpět. Knihy zaslané na dobírku nepřebíráme.

Reklamace
Pokud jste obdrželi jinou knihu, než jste si objednali nebo byla zásilka neúplná nebo má zboží nějaké vady, kontaktujte nás telefonicky na čísle 251 510 840 nebo e-mailem, abychom se dohodli na způsobu vyřízení (výměna zboží, vrácení peněz, sleva).


Datum poslední úpravy: 14. dubna 2018 10:01
Bestsellery
Strach pod Karpaty
Petr Šlik
258 Kč / 238 Kč
Retrokuchařka
Jarmila Lachmannová | Kateřina Bittmanová
348 Kč / 298 Kč